loadingimg

Wczytuję dane...

Biuletyn

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Reklama

Regulamin

Powrót do Strony Głównej >>

Sklep internetowy, działający pod adresem www.univox.pl, prowadzony jest przez Univox - Elżbieta Warpechowska (wpis do ewidencji działalności gospodarczej nr 458722).
Sklep internetowy Univox prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

 1. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.univox.pl oraz inne strony sprzedaży internetowej na których prezentowane są produkty przez Univox. Zaraz po złożeniu zamówienia klient automatycznie dostaje e-mailem wiadomość na adres podany przy rejestracji, że zamówienie dotarło do sklepu.
 2. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się po tym, jak do sklepu dotrze od klienta e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.
 3. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
 4. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży. O wyczerpaniu się produktów objętych promocją lub wyprzedażą potencjalni klienci dowiedzą się z informacji o zakończeniu danej akcji, w formie ogłoszeń na stronie głównej sklepu.
 5. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon lub faktura VAT na specjalne życzenie.
 6. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia paragonu lub faktury.
  Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania.
  Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest poprzez kontakt z Biurem Obslugi Klienta e-mailem pod adresem poczta@univox.pl lub telefonicznie.
 7. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie.
 8. Sklep może wprowadzać nowe towary do oferty sprzedaży każdego dnia.
 9. Sklep może przeprowadzać i odwoływać różne akcje promocyjne na stronach sklepu bądź wprowadzać w nich zmiany, zgodnie z zasadami prawnymi obowiązującymi w Polsce.
 10. Koszty dostawy przedstawiane są wraz z produktami i uwzględniają wielkość, ilość zamówionych produktów i formę przesyłki - Polecony, Priorytet.
 11. Dostawa towaru odbywa się w sposób wybrany przez klienta:
  • dostawcą jest Poczta Polska (wg regulaminu Poczty Polskiej termin dostawy przesyłki - Polecony, Priorytet wynosi jeden lub dwa dni robocze).
 12. Klient może dokonać płatności przelewem bankowym na konto firmowe lub gotówką.
 13. Przesyłki zagraniczne muszą być opłacane w PLN przelewem bankowym na konto firmowe.
 14. Zgodnie z Ustawą z 25 grudnia 2014 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.  
 15. W sklepie univox.pl można zrezygnować z zakupu w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki, nie podając przyczyny.
  Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracane towary muszą być kompletne, opakowane. Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwrócone po zdjęciu folii lub usunięciu zabezpieczeń, zniszczeniu pudełka. Płyty CD, płyty DVD, kasety MC muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu (nieusunięta folia, niezniszczone pudełko).
 16. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą, paragonem. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt przesłania i zwrotu towaru należy do Sprzedawcy.
 17. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.
 18. Reklamacje.
  Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne może skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych u producenta produktu za pośrednictwem sklepu lub bezpośrednio.
  W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy, klient powinien odesłać wadliwy produkt przesyłką pocztową na adres firmy Univox. Univox nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych "za pobraniem".
  Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę, paragon.
  Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym produktem.
  W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
 19. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a Univox. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką paragonu lub faktury VAT.
 20. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
 21. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

Powrót do Strony Głównej >>